You can go after the job you want...and get it! You can take the job you have...and improve it! You can take any situation you're in...and make it work for you! For more than sixty-five years the…
Издательство: Pocket

19 июля 2024 г. 09:27

3 Спойлер Тут описані основні думки книги

Книга Дейла Карнегі "Як здобувати друзів і впливати на людей" містить багато цінних порад щодо міжособистісного спілкування та досягнення успіху у взаємодії з іншими людьми. Ось основні ідеї та головні думки книги:

1. Основні принципи роботи з людьми
- Не критикуйте, не засуджуйте і не скаржтеся. Люди рідко змінюють свою поведінку після критики; замість цього вони стають оборонними.
- Висловлюйте щирі похвали. Компліменти та позитивні зауваження спонукають людей до поліпшення та зміцнюють відносини.
- Викликайте в іншої людини сильне бажання. Спонукайте людей до дій, зважаючи на їхні бажання та потреби.

2. Шість способів, як сподобатися людям
- Щиро цікавтеся іншими людьми. Справжній інтерес до інших робить вас привабливішими.
- Посміхайтеся. Усмішка сприяє позитивній атмосфері та…

ISBN: 0-671-02703-4

Год издания: 2013

Кураторы

19 июля 2024 г. 09:27

3 Спойлер Тут описані основні думки книги

1. Основні принципи роботи з людьми

2. Шість способів, як сподобатися людям
- Посміхайтеся. Усмішка сприяє позитивній атмосфері та…

13 июля 2024 г. 01:12

Про Карнеги я слышала много, что он умер в одиночестве, что у него не было друзей, плюс, плотно общалась с человеком, который много раз прочитал «как беспокоиться и начать жить», которая ему не помогла совсем. Поэтому я крайне скептично относилась к этому автору.

Но, книгу «Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей» я осилила.

Практически все, о чем он написал, элементарное, ничего нового для себя я не открыла.

Более  того, некоторые высказывания вызывают во мне сомнения, а не советы ли это для «удобных» для общества людей. Не спорить, не критиковать, не указывать на ошибки. Тут, конечно, есть свои крайности. Но, книга подходит скорее для полных интровертов.

Вот некоторые выдержки из книги:

необходимо быть внимательным слушателемпроявлять искренний интерес к его интересам.

⁃…

Издания и произведения