27 апреля 2014 г. 19:24

Прочитавши усі книги Люко Дашвар, вже перестаєш надіятись на хепі енд чи якусь романтичну розв'язку. Все цілком прагматично. Все як хотілось:манить,тривожить,збуджує,вибиває з колії,піднімає і об землю...Частково всюди присутня містика (згадати хоча б круків), співпадіння, випадкові рокові зустрічі... Читається звичайно на одному подиху. Але в кінці виникає багато запитань. Деякі моменти "розжовано" до дрібниць, а кінець якийсь скомканий. Саме кінцівка мене чомусь привела, вибачте, в ступор. Шкода дурня кульгавого, а Майку навіть і не знаю, жива і досить з неї. Дуже б хотілось у наступній книзі побачити героїв з "На запах м'яса". Це було б у стилі авторки, яка однозначно не перестане нас дивувати!
Книга вразила до глибини, збила з ніг. Люко Дашвар уміє витріпати душу, від сміття усякого, в цьому разі від "м"яса ".

Ага, тепер нам тільки трилогію залишилось чекати про Майку і її подруг:)

Ну а що, це ідея. Думаю авторка змогла б достойно розвинути навіть таку тематику :)

Це стиль Люко Дашвар,вона завжди залишає кінець читачу,дофантазуй сама. Щоб саме хотілось тобі? От що хочеш,на те і надійся.
Її книги збагачують не тільки душу,а й уяву.

Таки так. В кожної людини своє бачення "хепі-енду"...