crazy_squirrel

по прятанию орехов

18 июня 2013 г. 02:41

Мріяти не шкідливо… а навіть корисно!
Якщо дуже-дуже сильно чогось хотіти, воно обов’язково здійсниться: складуться умови, знайдуться попутники, з’явиться навіть чарівний джин, який дійсно існує насправді, просто у кожного він свій, та й часто ми просто не хочемо його помічати) Але Абдула виріс у спекотному східному Занзібі, де ледь чи не кожна дівчина — Шахерезада, а летючі килими не слухаються чарівних слів, зате відгукуються на… А ось тут я змовчу і залишу вам розгадувати цю загадку, тому що особисто мене вона дуже потішила =) Тож джини для Абдули — цілком буденна річ)
І ось мрії Абдули здійснюються — він зустрічає найпрекраснішу з принцес у чарівному палаці, і вона, звісно, також у нього закохується. Проте казка не буде казкою, якщо за щастя не варто буде боротися. І тут нарешті на сцену виходять Софі і решта, що так полюбилися мені з Мандрівного замку Хаула . Динамічний сюжет, багато цікавого гумору, пригоди-пригоди-пригоди, і, звісно ж, кохання. Моя внутрішня (хоча зовнішня теж — судячи з мого вигляду =)) дитина задоволена і посміхається. Піду-но далі будувати свій Повітряний замок, диви, й він обросте камінням і виведе мене у різні світи :)

У-у-у... Мені щось максофраєвське у ці рецензії відгукнулося)

„Всё, что ты пожелаешь, сбудется. Рано или поздно, так или иначе…“ Ага?) У мене останнім часом “Якщо сильно хочеш — воно обов’язково буде” — майже девіз :)

Точно, мабуть саме це))
Якщо спитаєшся мене, то я погоджую девіз :)

Девіз діє) Перевірено)

Насправді, існує фактор... імовірність, що твоя свідомість просто інтерпретує ряд подій у свою користь. Щоб підтвердити те, у що ти віриш

Свідомість не зможе “інерпретувати” того, що якщо я чогось дійсно хочу, то я докладу всіх зусиль, щоб цього досягти) Це радше не ряд подій, а бажання і дії.

помилки, так?)) Енівей, це майже саме та відповідь, на яку я чекав :)

о другій ночі ще й не такі помилки можуть бути :Р

Все простіше: я - безграмотне чудовисько)

Особливо це повідомлення, ідеально грамотне, це доводить, ага))

а в мене шпаргалка :)

любиш ти все-таки палитися)))

Де знову? О_о

сам сказав, що є шпаргалка, сам спалився))

це відмазка!

я ж довірливе.

На кожну відмазку в мене є інша відмазка! Звикай :)

А в мене третя частина на поличці стоїть і чекає на мене )))) Чоловік прочитав і сказав, що то для мене! ))

Це "Дім з характером", так?) Я лелію мрію, що ВСЛ його скоро перекладе :) Попередні 2 у мене саме їхнього видання.

Мені Повітряний замок сподобався навіть більше, ніж Мандрівний. Абдула таке сонечко, і кінець там просто супер .

А у мене "Мандрівний..." у фаворитах) Стосунки Хаула з Софі такі чарівні)))