LeRoRiYa

Тысячи жизней вместо одной

14 декабря 2012 г. 03:23

Прочитала цю книжку за один день. Безвідривно читала навіть в університеті й маршрутці. З такою книжкою напрочуд забуваєш про існування реального світу. Дара Корній доводить, що український фольклор і міфологія в поєднанні з авторською уявою - бездонне вічне джерело чудових, вражаючих глибиною й цікаівістю сюжетів, не гірших за затерті вампірські й магічні історії. Авторка створює світ настільки самобутній і не схожий на інші, що ви не зможете сумніватися в реальності такої світобудови.
Я про цю книжку могла б говорити безкінечно, бо прочитала два місяці тому, але й досі під враженням... в книжці нема однозначних героїв. На кожного можна дивитися з двох боків. Який з них вірний, а який - "Зворотний" - то вже вирішувати кожному читачеві. Але особисто мене найбільше привертає не головна героїня - обрана Мальва й не світла та мудра Птаха, а темний зверхній, вільний як вітер Стрибог. І навіть ті сцени, в яких він поставав у найгіршій своїй іпостасі, не стільки лякали, скільки заворожували.
Взагалі книжка шедевральна! Тут і магія, і сила, і філософія, і життєві істини, й інші світи... словом все, що поєднує у собі не просто варта уваги, а особлива книжка, яка точно стане улюбленою.