Чудовий гумор і напружений сюжет не дадуть вам нудьгувати!
Трьох речей боявся Тьомик: літаків, стоматолога й одруження, — а Макс і поготів безстрашний. Та хлопці й гадки не мали, що чекає на них у…
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

11 марта 2018 г. 17:11

Мені дуже подобаються книги Кідрука, але цю я читала тільки для того, щоб потім можна було сказати, що «я перечитала всього Кідрука». Навіжені трішки занадто надумані і нереальні. Смішно, легко і швидко читається, але не той Кідрук до якого я звикла. Можливо мені просто не сподобались навіжені. А може це все через те, що я читаю його книги в зворотньому порядку. Однак, саме після цього бачу зростання Кідрука як письменника.

ISBN: 978-966-14-1253-7

Год издания: 2011

Кураторы

11 марта 2018 г. 17:11

14 января 2016 г. 15:28

Цій книзі варто дати найвищий бал хоча б за хвилини сміху. Та де там сміху - я реготала на весь дім! Потім ще перечитувала найсмішніші моменти домочадцям. І вже ми трималися за боки разом. До особливо рясних сліз довів епізод зі слоном. Раджу читати кожному, хто страждає від хандри, має поганий настрій чи сумні думки. Мова автора проста і дотепна. Не гребує він жаргонізмами - і це чудово передає характер героїв, а також змальовує мовну ситуацію в країні. Але такі слівця ніяк не псують враження від книги. Навпаки, без них Макс і Тьомик, головні герої розповіді, не були б собою. Ласі до авантюр з перченим присмаком афер, два друга вирушають у далеку подорож, де з ними трапляється... Чого тільки не трапляється там з ними ))