4,1

Серия: Зірки української прози
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

29 декабря 2021 г. 22:10

Чесно кажучи, не зайшло. Друга частина ще гірша за першу, ледь дочитала. Місцями взагалі нісенітниця, повірити, що таке може бути (хоча б приблизно) в реальному житті -  дуже важко.  Розділ про Мурзіка - це великий мінус автору, я не побачила там нічого смішного.
Насправді, Макс Кідрук вміє і може писати чудові твори. Читала роман автора "Любов і піраньї", так то зовсім інший рівень, я навіть не думала, що мені може настільки сподобатись тревелог. Тож якщо "Навіжені" є експериментом Кідрука, то нехай його полишає. Не знаю, чи буде третя частина, але точно читати її не планую.

ISBN: 978-966-14-1188-2

Год издания: 2011

Мова: українська
Обкладинка: Палітурка
Сторінок: 304
Формат: 135x205 мм

Після виснажливих мандрів Мексикою Макс і Тьомик подалися до Еквадору... Столиця Еквадору? Ліма! Чомусь вирішили Макс і Тьомик — і літак уже мчить їх до Перу. Невдовзі хлопці, національні герої Перу, стали в цій країні персонами non grata.
А далі, як звичай, з дощу та під ринву. Рідне місто підготувало їм такі сюрпризи, що хоч назад до Мексики пішки біжи...

Кураторы

29 декабря 2021 г. 22:10

15 марта 2018 г. 21:09

От на трієчку. Порівнюю з книгою Кідрука "Подорож на Пуп Землі". Там теж є Перу, але нема навіжених і від того читати тільки цікавіше. Книга про двох навіжених хлопців, які вирішили підзаробити в Перу. Бізнесмени з них ніякі, але дурноваті історії аж липнуть до них. Можливо книга мені сподобалась більше, якби я не читала справжніх, реальних історій Кідрука про його подорожі. А ця занадто вигадана, нереальна, хоча місцями весела.