4,3

Темна чаклунка Варта Тарновецька доволі спокійно жила у Львові: працювала у кав'ярні, зустрічалась із друзями та часом потрапляла в сутички зі світляками. Але все змінилось, коли у місті почалася…
Серия: Час фентезі
Издательство: АССА

18 октября 2023 г. 22:10

Это было мое первое знакомство с автором. Честно сказать-ничего хорошего не ожидала.
Но мне прийдется взять свои слова обратно и сказать: книга потрясающая. Мне понравился сюжет, персонажи, атмосфера и тд.
Прочла я только первую часть из трилогии, но без сомнений буду читать 2 и 3ю части.

ISBN: 978-617-7385-55-3

Год издания: 2018

Язык: Украинский

18 октября 2023 г. 22:10

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

13 июня 2023 г. 23:19

5 Якоюсь дивною є ця гра

Варта - звичайна дівчина, якщо не брати до уваги, що вона магічка. Так-так, чаклунка в другому поколінні, та ще й темна. Хоча в звичайному житті вона Агата, офіціантка в кафе. Та звичайне життя зараз для нашої героїні відходить на другий план, адже цього разу саме у Львові проходить Гра - вирішальна і жорстока битва між світлими і темними чаклунами. А на кону - влада на наступне століття у Центральноєвропейському конгломераті. І все доволі серйозно, адже що може бути серйозніше, коли в грі розігруються людські життя. І так сталося, що Варта - ключова, і дуже важлива фігура у цьому дійстві. Як і Златан, молодий чаклун, що взявся ніби нізвідки, і запропонував дівчині свої послуги в якості… співучасника. Співучасника Гри, яка вже набирала обертів, і ніщо не могло спинити обидві сторони,…