4,2

До книги ввійшли 45 есеїв, які вперше побачили світ у 2012–2013 роках на шпальтах газети «Україна молода» в рубриці «Уроки літератури від Леоніда Ушкалова». У них автор порушує цілу низку питань,…
Серия: Non-fiction
Издательство: Видавництво Старого Лева

1 марта 2024 г. 13:58

Автор дуже багато цитує своїх "улюбленців". часто пише крізь своє особисте сприйняття та подіїї зі свого життя. Але, по-перше, ці есеї було написано для газети, а це трохи інший жанр, бо колумніст може бути і трохи суб'єктивним. А по-друге, ми всі як читачі сприймаїмо літературу через якісь особисті події, почуття, тому такий підхід теж має право на існування Ставлю 4/5, бо трохи не вистачає упорядкованості, чіткої структури в темах, що іх було відібрано.

ISBN: 978-617-679-206-2

Розміри: 130x200 мм

Ілюстрації: Омельченко Тетяна

1 марта 2024 г. 13:58

25 марта 2018 г. 10:31

" Шо таке українська література" - це не просто книга. Це набір літературних цукерок, її треба читати смакуючи. Ці 45 таких різних есеїв сплелися в єдину історію, яку так тепло, ніби рідний дідусь, розповідає Леонід Володимирович Ушкалов.

Книга написана з поступовим ускладненням. Перші теми - такі легкі смаколики, останні - як вишукані страви високої кухні. Та слід враховувати те, що спершу то були 45 окремих статей.

Теми для есеїв вибрані доречні та цікаві. Мені сподобалася та велика кількість прикладів творів, з якої можна скласти wish-list для читання. Та кожна головна тема розбавлена цікавими фактами з життя самого Леоніда Володимировича, та з життя видатних письменників.