4,1

Упорядником книги виступив письменник Василь Карп’юк.

“По суті, кожен есей – це реакція письменника на ту чи іншу подію. Для того, щоб читач не губився, в кінці видання подаємо хронологію…
Издательство: Дискурсус

3 мая 2014 г. 20:14

Мені було цікаво почитати думки та відчуття свідомих людей, які вміють їх висловлювати. Мені подобається те, що в кінці книги подано хроніку подій Євромайдану. Загалом, книга непогана. Найбільше мені сподобались висловлення Андруховича і Винничука.

ISBN: 978-966-97378-3-0

Год издания: 2014

Язык: Украинский

3 мая 2014 г. 20:14

5 апреля 2014 г. 11:58

Власне, так чи інакше, але Майдан ще триває. Хоч вже початок квітня і вже зовсім інакше, але я все одно страшенно боялася відкривати цю книгу. Гадала, що треба дочекатися якогось часу, коли відійде, коли пам"ять не буде так гостро берегти у собі спогади. Переживати знов і знов жахіття зими зовсім не хотілося, але як я помилялася! Ця книга - дійсно хроніка, але не подій, а реакцій і як по різному одні й ті самі події можна описувати. Лише натяками, або голими фактами - словами, коли слів вже не лишається. Тож раджу не боятися і сміливо читати!