4,3

Ці короткі, майже скупі оповіді, в яких клекочуть стефаниківські пристрасті та гаряча українська історія разом із сьогоденням, ніби водномить зійшли із гір високого людського духу і підлої ницості,…
Серия: Українська проза
Издательство: Видавництво Старого Лева

6 марта 2015 г. 21:24

Це не книга. Це інший світ. Світ почуттів, здивувань, мрій та реалій. Малесенькі оповідки... Але наскільки вони наповнені життям. Історії різні, ситуації не схожі, але є одна риса, спільна для всіх - людяність. Крокуючи від історії до історіі, автор ніби росте. Спочатку це розповіді про дітей, потім - підлітів. Потім - дорослих. Герої історії такі різні, але такі схожі своєю щирістю, відвертістю, іноді - дитячою наївністю. Всім, хто скучив за селом, хто хоче відчути шелест теплого літнього вітерця - читайте!

ISBN: 978-617-679-021-1

Год издания: 2013

Язык: Украинский

Обкладинка: Тверда
Вік: 16-100
К-ть сторінок: 320
Вага: 0.38 кг
Розміри: 200x145 мм

2013 - увійшла до довгого списку премії «Книга року ВВС-2013» (інформація з сайту видавництва).

6 марта 2015 г. 21:24

Papapupa

30 июля 2014 г. 13:35

Потрясающий сборник зарисовок об украинском селе, быте, праздниках, начала и середины 20 вв. Тут и трагедия и комедия и лирика. И поверх всего этого колорит нашего украинского народа. Невероятно приятное, родное, близкое чтение! Просто чудесно. 5 из 5.

Подборки