4,1

Так повелося в світі, що всі бабусі дуже лагідні та сумирні. Ніхто краще за них не розкаже казку, не заспіває колискову, не напече смачних коржиків. Одначе коли підлий лісник винищує молоді деревця…
Серия: Пригодницька бібліотека
Издательство: Теза

Aries_Domini

17 декабря 2013 г. 20:10

Прибульці в біді та планета-смітник.

«Буває, що й теля вовка хапає».

Воістину, свій вік треба прожити так, щоб на схилі літ було що згадати. Але бронебійна і «просунута» Ониськова бабуся на ім’я Катастрофа (вже на цьому етапі вороги мали б зрозуміти, що воювати з нею – собі дорожче (є ще порох у порохівницях, бісові діти!)), з огляду на обставини, змушена показувати нечестивцям, де раки зимують, будучи досить поважною старшою панею (хоча за силою духу, винахідливістю та витривалістю вона досить вигідно вирізняється на тлі будь-кого з молодших героїв повісті). Та, на лихо, її майже не помітно серед хащів, адже пані Катастрофа – цілком собі мирний лісовий вужик. Однак подальше розгортання подій вказує на те, що недооцінювання супротивника – річ вкрай недалекоглядна.

…Цього разу Онисько з…

ISBN: 978-966-421-128-1

Год издания: 2011

Язык: Украинский

Aries_Domini

17 декабря 2013 г. 20:10

Прибульці в біді та планета-смітник.

«Буває, що й теля вовка хапає».

…Цього разу Онисько з…