4,6

Ця книжка унікальна, з якого боку не поглянь. Перший спільний літературний проект подружжя Прохаськів, перша дитяча книжка Тараса Прохаська та перший досвід Мар’яни Прохасько у ролі ілюстратора.…
Серия: Казки для малят
Издательство: Видавницво Старого Лева

10 мая 2014 г. 14:59

Я все не наважувалася сісти за книгу з такою зимовою назвою у травні, але поборола свій страх і не жалкую! Насправді, цю чудову книжку можна читати у будь-яку пору року - історії про життя сімейства кротів однаково затишно звучать весною, влітку, восени і холодними зимовими днями, навіть, коли снігу не має! Такий затишок роблять безліч милих та приємних деталей: светри білочок, санчата дітлахів, айвове варення, любов матусі до грі на контрабасі. Ці всі дрібнички і складають таку втішну та затишну книжечку.

ISBN: 978-617-679-027-3

Наклад: 2000 прим.
Кількість сторінок: 72

2013 - переможець Дитяча книга року ВВС
2014 - книга ввійшла до каталогу The White Ravens 2014

Лауреат: 2013 г.Премия «Книга года BBC. Украина» (Детская книга)

10 мая 2014 г. 14:59

Papapupa

29 ноября 2013 г. 14:02

Дуже затишна дитяча історія про кротячу сім'ю та їх друзів від родини Прохаськів. Я люблю дитячі книжки, тому у книгарні з радісттю поцупила собі нову книгу з зимовою назвою.

Історія мене надзвичайно потішила своїми дрібничками: тато заварює мамі каву, мама вирощує орхідеї та стрибає на батуті у вільний час, а затишними зимовими вечорами уся велика кротяча сім'я варить варння з мармели). Але трохи засмутили ілюстрації до книги, я бачила їх більш виразними та майстерними. У книзі вони геть мінімалістичні.