Клас пані Чайки

Год издания: 2012
Издательство: Видавничий дім «Школа»

HTML-код кнопки (для сайта/блога)
BB-код кнопки (для форума)

Теги

Описание

Ця книга є молодіжним бестселером у Польщі. У ньому розповідається про те, що цікаво підліткам: про труднощі їхнього віку, про негаразди у школі та вдома, але насамперед – про перші почуття й розчарування. Головні герої роману, варшавські гімназисти, вчаться складного мистецтва прийняття іншої людини — з усіма її вадами — і врешті пізнають ціну дружби.

Для дітей старшого шкільного віку.

Пер. з пол. Божена Антоняк.
Мова: українська
Вікова категорія: для дітей старшого шкільного віку
Формат: 15х21,5 см.
Папір: офсетний, високоякісний, ілюстрації чорно-білі - 10% об'єму книги
Кількість сторінок: 336 ст.
Обкладинка: тверда, глянцева

Эти книги тоже могут вас заинтересовать

Г. Остер - Вредные советы
Гюстав Флобер - Госпожа Бовари
Гюстав Флобер 4617 читателей 258 рецензий 291 цитата

Малгожата-Кароліна Пєкарська - Клас пані Чайки

17 августа 2013 г., 13:16

Хоча і написана для дітей підліткового віку, книжка буде цікавою для людей будь якого-віку. Особисто мені "Клас пані Чайки" добряче нагадав часи, коли мені було років 13-15 - перше кохання, перші поцілунки, перші "дорослі" переживання та проблеми... Хоча в деяких епізодах авторка зобразила героїв аж надто наївними як на сучасну молодь, але все ж приємно було читати про дійсно щирих дівчат та хлопців, які не стараються здаватися на 10 років старшими та крутішими, ніж є насправді.
Цікавий сюжет, легкий текст та чудовий переклад - з цією книжкою я провела декілька захоплюючих вечорів. Маю надію, що все ж на світ з"явиться продовження і ми дізнаємося закінчення історії.

Лучшие книги — Выбор читателей 2014