Клас пані Чайки

Год издания: 2012
Издательство: Школа

Ця книга є молодіжним бестселером у Польщі. У ньому розповідається про те, що цікаво підліткам: про труднощі їхнього віку, про негаразди у школі та вдома, але насамперед – про перші почуття й розчарування. Головні герої роману, варшавські гімназисти, вчаться складного мистецтва прийняття іншої людини — з усіма її вадами — і врешті пізнають ціну дружби.

Для дітей старшого шкільного віку.

читать дальше...

Пер. з пол. Божена Антоняк.
Мова: українська
Вікова категорія: для дітей старшого шкільного віку
Формат: 15х21,5 см.
Папір: офсетний, високоякісний, ілюстрації чорно-білі - 10% об'єму книги
Кількість сторінок: 336 ст.
Обкладинка: тверда, глянцева

Дитяча книгарня
Хочу створити добірку про цікаві книги для дітей та підлітків українською мовою. Сама маю двох маленьких школярів, тому ця тема дуже актуальна особисто для…
daim
Польша
Книги, действие которых происходит в Польше. См.также:
Восточная Европа
Iris_von_Stern

17 августа 2013 г., 13:16

Хоча і написана для дітей підліткового віку, книжка буде цікавою для людей будь якого-віку. Особисто мені "Клас пані Чайки" добряче нагадав часи, коли мені було років 13-15 - перше кохання, перші поцілунки, перші "дорослі" переживання та проблеми... Хоча в деяких епізодах авторка зобразила героїв аж надто наївними як на сучасну молодь, але все ж приємно було читати про дійсно щирих дівчат та хлопців, які не стараються здаватися на 10 років старшими та крутішими, ніж є насправді.
Цікавий сюжет, легкий текст та чудовий переклад - з цією книжкою я провела декілька захоплюючих вечорів. Маю надію, що все ж на світ з"явиться продовження і ми дізнаємося закінчення історії.