Хочу прочитать
МОЯ ОЦЕНКА:
 +  +  +  +  +

Издание

Год издания: 2012
Издательство: Видавничий дім «Школа»

Нет кураторов

Клас пані Чайки

4.769 14 19

Описание

Ця книга є молодіжним бестселером у Польщі. У ньому розповідається про те, що цікаво підліткам: про труднощі їхнього віку, про негаразди у школі та вдома, але насамперед – про перші почуття й розчарування. Головні герої роману, варшавські гімназисти, вчаться складного мистецтва прийняття іншої людини — з усіма її вадами — і врешті пізнають ціну дружби.

Для дітей старшого шкільного віку.

Лучшая рецензия

17 августа 2013 г., 13:16

Хоча і написана для дітей підліткового віку, книжка буде цікавою для людей будь якого-віку. Особисто мені "Клас пані Чайки" добряче нагадав часи, коли мені було років 13-15 - перше кохання, перші поцілунки, перші "дорослі" переживання та проблеми... Хоча в деяких епізодах авторка зобразила героїв аж надто наївними як на сучасну молодь, але все ж приємно було читати про дійсно щирих дівчат та хлопців, які не стараються здаватися на 10 років старшими та крутішими, ніж є насправді.
Цікавий сюжет, легкий текст та чудовий переклад - з цією книжкою я провела декілька захоплюючих вечорів. Маю надію, що все ж на світ з"явиться продовження і ми дізнаємося закінчення історії.

Хочу створити добірку про цікаві книги для дітей та підлітків українською мовою. Сама маю двох маленьких школярів і знаю, як важко знайти зараз щось саме на цій мові. Буду вдячна за допомогу всім )
Додавати книги прошу ті, які ви або ваша дитина дійсно читали і вони дійсно варті уваги, або ж такі, що вам хтось радив ;)
По можливості також коментуйте те, що рекомендуєте, і ще сильно буду рада, якщо будете коментувати і те, що вже є у добірці (все це можна робити безпосередньо біля кожної книги)
Фух...Написала багато, надіюсь не "повідлякую" нікого)))

Книги, действие которых происходит в Польше.

См.также:
Восточная Европа

Люблю читати дитячі і підліткові книги, особливе місце на полиці і у вподобланнях займають твори польських авторів. Вирішила їх упорядкувати.

Осталось
249 дней до конца года