3,1

Відверта історія розкутого життя молодої кінорежисерки Тріші Торнберг, яка знімає провокативне кіно. У вільний час Тріша розважається в колі друзів, і розваги їхні з погляду пересічного громадянина…
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

2 июля 2021 г. 15:31

3 Цілуй, цілуй, цілуй її — знов молодість не буде!

Грішна моя Тріша. Така вільнодумна, непослідовна, інфантильна й рокова. Пропаща душа будь-якої компанії, самозакохана коханка й трешова режисерка. Наша третя з тобою зустріч стала останньою. Я тебе переросла.

Коли мені було 17, словоблуддя пані Карпи стало для мене одкровенням. Внутрішня свобода її героїні, дике замилування собою (чого вартує одна лице сцена з дзеркалами!), 7+ коханців. “А шо, так можна було?” — думала юна хороша дівчинка, якою я колись була. І поглинала кожну сторінку, поки не починало мучити книжкове похмілля. Таких жінок тоді в моєму оточенні не було (нема їх і зараз). Я прочитала усі карпині повісті запоєм, щільно затуливши штори в хаті. Мучило мене похмілля і любовне теж: мала свого Давида, криницю душі моєї, хоча конкуренції з трішиним він би не витримав.

Але то до…

ISBN: 978-966-144-008-0

Год издания: 2012

Язык: Украинский

Кураторы

2 июля 2021 г. 15:31

3 Цілуй, цілуй, цілуй її — знов молодість не буде!

Але то до…

14 февраля 2017 г. 00:16

Автор-провокатор. В книге есть провокации, понты, маты. Но это так органично, что читая, не замечаешь этого. Но, пожалуй, больше читать этого автора не буду) Не мое это))

Подборки