4,6

“Річка Геракліта” – це міні вибране вже друкованих та нових поезій Ліни Костенко. Цикли природи та людського буття тут зв’язані в єдине ціле, циклічний міфологічний час та лінійний час християнства…
Издательство: Либідь

inessakos

4 апреля 2020 г. 20:01

5 ЛИНА КОСТЕНКО “РЕЧКА ГЕРАКЛИТА”

Калина міряє коралі
а ти летиш по магістралі
Життя - це божевільне раллі
Питаю в долі
а що далі?

Поэзия Лины Костенко - это музыка слов, которая не может не восхищать: однажды войдя в мое сердце, она прочно поселилось в нем.

Ще пахне сіно. Ще рояться оси.
Ще у дуплянках солодко медам.
А вже вночі навшпиньки ходить осінь
і полум'я жоржин задмухує садам.

“Речка Гераклита” - сборник избранных стихотворений гениальной поэтессы, составленный ее дочерью Оксаной Похлевской, в который вошли как новые, так и уже ранее изданные произведения.

Мій добрий ліс
моя любове
Тепер ти тільки мої сни
І листя різблене дубове
І крона царственна сосни

Сборник разделен на четыре части, каждый из которых посвящен определенному времени года:
1. Осенние карнавалы.
2. Слепящий магний снежных пустынь.
3.…

Обкладинка: тверда

Кураторы

inessakos

4 апреля 2020 г. 20:01

5 ЛИНА КОСТЕНКО “РЕЧКА ГЕРАКЛИТА”

Калина міряє коралі
а ти летиш по магістралі
Життя - це божевільне раллі
Питаю в долі
а що далі?

Ще пахне сіно. Ще рояться оси.
Ще у дуплянках солодко медам.
А вже вночі навшпиньки ходить осінь
і полум'я жоржин задмухує садам.

Мій добрий ліс
моя любове
Тепер ти тільки мої сни
І листя різблене дубове
І крона царственна сосни

1. Осенние карнавалы.
2. Слепящий магний снежных пустынь.
3.…

dolli_k

субъективно обо всём

10 марта 2017 г. 17:59

Екзотика

Якби це було просто щастя, то це було б просто щастя. А все, що зверх того, це вже - поезія. Слухай, милий, ти захищайся! Я стала дика, я - Полінезія. Колись Гоген тікав на Таїті, лишались тут і модерн, і готика. У цьому черствому скрипучому світі тільки любити - тепер екзотика. Я порушила всі табу. Нарвані квіти мої у Нірвані. Пасеться обов'язків цілий табун, а я цілую тебе у вігвамі. Що з того, що туфлі у мене на шпильках? Я в джунглях була і насилу вибрела. Душі предків приходять навшпиньки, щоб подивитись, кого я вибрала. Очі у них великі і круглі. Скелі голі, як Голіафи. Птиця тюльпан п'є воду із кухля, птиця бузок п'є воду з карафи. Оце таке у мене Таїті - руки твої, золоті ліани. Аж дивно мені, що ходять на світі якісь пошляки, немов павіани. Дві зірки у хату мені…

Подборки