35-річний програміст нотує все, що його бентежить. Писав би він «буденник», звертав би увагу лише на родинні проблеми: дружина лютує, на роботі негаразди, маленький син завдяки другові так розширив…
Серия: Доросла серія
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

30 июля 2023 г. 22:06

5 Події відгукуються сьогоденням

Книга мені сподобалася, хоча під час повномасштабної війни читалася важко, через постійний потік інформації, але на то й це записки, щоб записувати події, які тебе хвилюють. У романі, окрім новин, є ще декілька тем, які професійно розкриваються, та вирішуються. Перша - це проблеми сімейного подружжя, у яких вже погасла та іскра першого кохання, через побутові проблеми, як нестача грошей, втрата роботи, різні позиції щодо окремих тем, але не все погано, в книзі є багато милих, романтичних моментів, що дійсно змусили мене пустити сльозу. Друга - це смерть, та життя близьких вам людей, яке постійно вгазає, подія, яку, на жаль, оминути не можна.
Тобто, як ви вже зрозуміли, книга доволі важка, депресивна, та часом нудна, але це не робить її поганою чи гіршою в моїх очах.

ISBN: 978-966-7047-88-7

Кількість сторінок: 416

30 июля 2023 г. 22:06

5 Події відгукуються сьогоденням

17 марта 2023 г. 22:24

Прочитала цю книжку зараз, в 2023 році, в період війни, і хоч там описані події 2000х років, чогось мені те все нагадало події, які й зараз відбуваються. Книга сильна, з підтекстом, і не кожному зрозуміла, але я прочитала на одному диханні, за 4 дні