4,2

Остап Вишня (Павло Михайлович Губенко) — самобутній український сатирик і гуморист. Його творам властиві лаконізм, дотепність і образність мови. Читачам пропонується збірка творів вітчизняного…
Серия: Тематические карточки
Издательство: БАО

Googol

по всему понемножку

17 февраля 2024 г. 18:03

4.5 Мисливські побрехеньки

Позитивна та дуже легка книга, в якій мисливець розповідає, як він полював на різних тварин та птахів. Проте тут як і на риболовлі - без брехні не обходиться. От і розходиться душа мисливця, вигадуючи історії, щоб потішити братію.

То щука п'ятипудова його по річці мало не до самого Києва протягнула, то з тисячу гусей набити вдалося, то вепра з одним ножем так полював, що ледве з дерева зліз. Легкий і безпосередній гумор, який хочеться перечитувати час від часу.

9 з 10.

4.5 Мисливські побрехеньки

9 з 10.

27 мая 2022 г. 11:42

4 Мисливська усмішка

Мені сподобалося це оповідання прикольне як для мене, можна убити трішки часу усім гарантую прочитати це оповідання