3,7

Назва цієї збірки новел не менш оманлива, аніж варіанти доль багатьох її героїнь. Заміжжя і побут гнітять їх, залишаючись чи не єдиною реальністю, на яку можна сміливо опертися у житті, сповненому…
Серия: Квіткова
Издательство: Кальварія

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

3 апреля 2021 г. 10:24

3.5 Що пройшло повз

Збірка новел про жінок. Наших сучасниць. У кожної своя, в більшості гірка доля. А кому зараз легко? Сумно. Стільки жінок виїхало на заробітки. Розпалися сім‘ї. Діти, при живій мамі залишилися сиротами. Чому так сталося? Адже не щастя поїхали туди шукати. Щастя якраз вони втратили. Щастя дивитися, як з кумедного дитинчати дитина стає підлітком, потім старшокласником. Щастя готувати їй ранками смажену яєшню і запашне какао. Щастя зустрічати після школи, і разом радіти гарній оцінці, або втішати після невдач. Все впирається в гроші. І в роботу. І в благополуччя родини. Благополуччя здобули. А скільки втратили?

Несказанные речи. Личный моб.

ISBN: 966-663-101-6

Год издания: 2004

sireniti

Эксперт по выращиванию банок с огурцами

3 апреля 2021 г. 10:24

3.5 Що пройшло повз

Несказанные речи. Личный моб.

20 октября 2011 г. 16:29

Не можу сказати, що книга сподобалася. Бо справді не розумію, що там може подобатися: історії нещасливих жінок? Просто прочитала книгу, ніби переглянула репортаж про зламані долі кількох українок. Сумно.