Місто з химерами

HTML-код кнопки (для сайта/блога)
BB-код кнопки (для форума)

Моя оценка:

ISBN: 978-966-465-223-7
Год издания: 2009
Издательство: Грані-Т

Описание

«Місто з химерами» - чи не перша в українській літературі оповідь про долю і творіння архітектора; розповідь історично достовірна, й водночас містична, детективна... Знаний київський будівничий Владислав Городецький став леґендою ще за життя. Жоден з більш як сотні чудових київських архітекторів не привертав такої широкої уваги. Цей художній твір про життя зодчого, життя часто більш неймовірне, ніж найсміливіші вигадки. А Київ - місто найвищого творчого злету Городецького, - як побачить читач, і досі приховує багато таємниць...

Теги

Эти книги тоже могут вас заинтересовать

без автора - Сновиди
Леопольд фон Захер-Мазох - Аудиокнига Душегубка
Леопольд фон Захер-Мазох 3 читателя 1 рецензия 34 цитаты

2 декабря 2011 г., 17:41

Оценка книги:

Київ на початку ХХ століття був зовсім інакшим, ніж зараз. Більш продуманим, більш творчим, більш духовним і однозначно — більш красивим. У книзі — 2 сюжетні лінії, одна з яких показує часи архітектора Городецького, його думки, плани, мрії, бачення, а інша — сучасна, вдало доповнює попередню. Тут є все: й історія, і містика, і філософія-роздуми, і навіть трохи детективу. Яким чином троє архітекторів незалежно один від одного водночас звели будинки доволі неоднозначного вигляду? Які сили за цим стоять і як з ними боротися? До чого все це привело столицю? Читайте і гуляйте вулицями міста, адже творіння зодчих стоять і понині.

19 октября 2011 г., 22:56

Оценка книги:

Костёл св. Николая - вообще моё самое любимое сооружение в Киеве, поэтому книгу я искала в родном городе долго и усердно и наконец-то нашла.
Написано просто... Слишком просто... Такое впечатление, что писал книгу именно тот школьник, от имени которого ведётся рассказ.
Но чёрт с этим всем.
Было интересно узнать некоторые факты из биографии Городецкого и саму теорию о сакральном сердце Киева, постройке домов с личиною нечистого вокруг этого самого "ССК" и так и нереализованном последнем шедевре "для Бога" великого архитектора, что имело такие ужасные последствия для стольких народов.
Кто знает, может, в этом всё же что-то есть..?
картинка frozen_celestial

Лучшие книги — Выбор читателей 2014