Хочу прочитать

Издательство: Грані-Т

Місто з химерами

4.029 17 30

Описание

«Місто з химерами» - чи не перша в українській літературі оповідь про долю і творіння архітектора; розповідь історично достовірна, й водночас містична, детективна... Знаний київський будівничий Владислав Городецький став леґендою ще за життя. Жоден з більш як сотні чудових київських архітекторів не привертав такої широкої уваги. Цей художній твір про життя зодчого, життя часто більш неймовірне, ніж найсміливіші вигадки. А Київ - місто найвищого творчого злету Городецького, - як побачить читач, і досі приховує багато таємниць...

Лучшая рецензия

2 декабря 2011 г., 17:41

Київ на початку ХХ століття був зовсім інакшим, ніж зараз. Більш продуманим, більш творчим, більш духовним і однозначно — більш красивим. У книзі — 2 сюжетні лінії, одна з яких показує часи архітектора Городецького, його думки, плани, мрії, бачення, а інша — сучасна, вдало доповнює попередню. Тут є все: й історія, і містика, і філософія-роздуми, і навіть трохи детективу. Яким чином троє архітекторів незалежно один від одного водночас звели будинки доволі неоднозначного вигляду? Які сили за цим стоять і як з ними боротися? До чого все це привело столицю? Читайте і гуляйте вулицями міста, адже творіння зодчих стоять і понині.

Ещё 1 рецензия
19 октября 2011 г., 22:56

Костёл св. Николая - вообще моё самое любимое сооружение в Киеве, поэтому книгу я искала в родном городе долго и усердно и наконец-то нашла.
Написано просто... Слишком просто... Такое впечатление, что писал книгу именно тот школьник, от имени которого ведётся рассказ.
Но чёрт с этим всем.
Было интересно узнать некоторые факты из биографии Городецкого и саму теорию о сакральном сердце Киева, постройке домов с личиною нечистого вокруг этого самого "ССК" и так и нереализованном последнем шедевре "для Бога" великого архитектора, что имело такие ужасные последствия для стольких народов.
Кто знает, может, в этом всё же что-то есть..?
картинка frozen_celestial

Я знаю, что на сайте есть читатели с Украины. В последнее время я заинтересовалась книгами, написанными на украинском языке, но вот поняла, что не слишком хорошо разбираюсь в современной украинской литературе.
Может кто что посоветует? Буду благодарна за добавленные в подборку книги с небольшими комментариями к ним.

Не знаю, была-ли такая подборка, но все же.
Книги (а главное описание города) про Киев и т.д.

Осталось
243 дня до конца года