Письменники про футбол. Літературна збірна України

3,7

У грі найвідоміші українські автори — Ю. Андрухович, А. Кокотюха, М. Кідрук та інші. Кожен з одинадцяти письменників пропонує своє розуміння «гри мільйонів».
Ці розповіді різноманітні і…
Издательство: Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля"

26 октября 2017 г. 12:16

Андрухович 4. Мабуть, тут найбільше футболу. Взагалі аж занадто. Не дивлячись на це, вперше читаю цього досить відомого автора, тому добре. Бондар 3. Вінничук 3. Непогано, але якось вже й забув про що там було, хоча сам момент читання пройшов із задоволенням. Жадан 5. Це дуже атмосферно та влучно. Вже 5 книжок автора прочитав. Кидрук 2. Взагалі не зайшло. Кокотюха 5. Кримінальна тема не дуже цікавить, але твір сподобався. Коцарєв 2. Ні про що. Абсолютно. Сергієнко 5. Якось швидко закінчилося, аж не встиг насолодитися. Ушкалов 5. Кримезно. Тільки сюжетна лінія скаче, наче навіжена. Це привід прочитати вдруге. Персонажі харизматичні, але не встигаю їх повністю зрозуміти. Фоззі 2. Нє. Щось не то. Чех 3. Непогано, але шукати щось інше в цього автора нема бажання.

В цілому антологія вийшла…

Юрій Андрухович, Андрій Бондар, Юрій Винничук, Сергій Жадан, Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Олег Коцарев, Владімір Сергієнко, Сашко Ушкалов, Александр «Фоззи» Сидоренко, Артем Чех

ISBN: 978-966-14-1385-5

Год издания: 2011

Язык: Украинский

26 октября 2017 г. 12:16

В цілому антологія вийшла…

28 февраля 2017 г. 20:35

«Письменники про футбол. Літературна збірна України» — збірка оповідань яка вийшла в світ в 2011 році перед чемпіонатом Європи з футболу який мав пройти в Україні в 2012. Тема футболу була актуальною, тому поява цієї збірки не дивує. Авторами оповідань стали відомі українські письменники: Юрій Андрухович, Сергій Жадан, Макс Кідрук, Андрій Кокотюха, Олександр «Фоззі» Сидоренко та інші. Розпочинає книгу Андрухович, антологією кар'єри Валерія Лобановського яка мене дуже розізлила, а точніше її кінець де письменник ромірковує про третій злет київського «Динамо»

“Чи був і третій злет? Чи можна стверджувати, що київське «Динамо» 1997–99 років дорівнялося до тих двох команд? Так, були Шовковський і Косовський, Ващук і Головко, Каладзе, Ребров і Шева. Були фантастичні перемоги над «Барсою»,…