Казка про калинову сопілку

Год издания: 2000
Издательство: Факт

HTML-код кнопки (для сайта/блога)
BB-код кнопки (для форума)

Теги

Описание

Інтерпретація легенди про Каїна і Авеля.
Вона вродилася з місяцем на лобі. Так їй потім розказувала мати, як запам'ятала собі з першої хвилі, з першого крику викинутої над собою аж під сволок чиїмись моцними руками дитини, на яку дивилася знизу вгору, нездужаючи скліпувати сліз, - на трохи зависокому як для дівчинки, опукло-буцатенькому лобику виразно темнів збоку невеличкий багряний серпик, наче місяць-недобір. Тільки мати вперто казала - молодик, доки сама в це не повірила: відомо ж бо, що молодик - то на долю, а недобір - тим він і недобір, що наводить на лихі сни...

Казки для дорослих

Эти книги тоже могут вас заинтересовать

Дара Корній - Гонихмарник
Дара Корній 92 читателя 10 рецензий 8 цитат
Артем Чех - Цього ви не знайдете в Яндексі
Артем Чех 49 читателей 5 рецензий 6 цитат
Володимир Лис - Століття Якова
Володимир Лис 129 читателей 13 рецензий 7 цитат

5 марта 2013 г., 18:50

14 января 2013 г., 15:47

О, ця невелика книжечка справила на мене неабияке враження! Читалося і перечитувалося давно, але - ніби вчора. Яскраві образи. Проймає до глибини душі, жахає і приваблює водночас. Як призабута легенда, розказана бабцею. Не можу пояснити чому, але "Казка..." нагадує "Лісову пісню" Лесі Українки. Однак не така поетична. Їй-богу, якийсь український горрор!
Книга, що, однозначно, варта Вашої уваги.

22 августа 2011 г., 17:48

Читала в рамках курса современной укр.лит. и была просто поражена. Атмосферно, сильно... Я закрывая глаза так и видела все эти образы. Одно из открытий года.

18 августа 2013 г., 02:48

Фантастичний твір про реальне життя. Хтива дівчина , яку не поважають хлоці і відчувають собаки. Вона може показати ,де схована вода та частіше знаходить мерців. Вона - дитина самого дияволу. Єдине місце, де можна було вилікувати скалічену бажанням душу - монастир ,та вона відмовилась від порятнку. І чиста ,красива душею і тілом сестра. Чому все їй? Чому її люблять? Чому ця сестра ,молодша ,виходить заміж, а з неї самої сміються? Єдиний вихід - вбити цю сестру ,згубити рідну кров і таку чужу незрозумілу душу. Чи буде покарання? Чи можна навчитись вилітати в комір?