3,8

Ці «дантові кола» потрібні письменниці, щоби пізнати Істину головного персонажа, який весь вік після вбивства людини думає про «вавилонську вежу» свого життя, яка має колись звалитися. Марії Матіос…
Серия: Сучасна українська проза
Издательство: Піраміда

16 июля 2015 г. 09:34

Маленька повість, всього на 100 сторінок, але авторка змогла вмістити в ній історію життя пересічного людини - Івана Олексюка. Не можна сказати, що твір вразив, він змусив нарешті задуматися і зняти рожеві окуляри, щоб зрозуміти, що життя не суцільна веселка з безлюччю різноманітних фарб, а поєднання білого та чорного, драми та трагедії.

ISBN: 978-966-441-253-4

Год издания: 2011