3,8

Дія гостросюжетного роману Ірен Роздобудько розгортається навколо новоствореної агенції «Ескорт», яка надає заможнім жінкам специфічні послуги: «здає в оренду» молодих презентабельних чоловіків, які…
Серия: Аудіокнига

24 апреля 2016 г. 15:08

2.5

Книга явно для женской аудитории, подойдёт для почитывания в транспорте, на скучных мероприятиях и тому подобном. Помогает отвлечься, расслабиться, услышать ещё не совсем испорченные новомодными словечками диалоги.

Слушала аудиокнигу - осталась очень довольна качеством и манерой исполнения. Как перерыв между серьёзными книгами - самое то.

Кураторы

24 апреля 2016 г. 15:08

2.5

9 января 2016 г. 04:16

5 Мій золотавий янголе...

"Привіт, мій золотоголовий янголе!…" - саме так починається гостросюжетний роман української письменниці. Перші три сторінки, це такий собі крик душі палко закоханої жінки. Її стає жаль, адже майже кожна друга жінка може віднайти у тому тексті себе. Далі все не настільки романтичне. Агенція, яка надає ескорт послуги жінкам, вбивства найкращих кадрів агенції... Здавалось би, просто на районі з'явився якийсь серійний убивця, але ж ні - хтось навмисне голить хлопців майже налисо, забираючи з собою білі пасма волосся. Скажете, маніяк? Все можливо. Книга показує, що жінки здатні роками тримати у собі біль та образу, будуючи у своїй голові геніальні плани помсти. Вони здатні перекреслити все життя заради однієї солодкої миті. Ірен дуже вдало описує зовнішність кадрів ескорт агенції. Ти просто…