15 октября 2015 г. 16:18

З нетерпінням чекала, коли настане час прочитати цю книгу. Запах кави та кориці страшенно люблю. Але......була страшенно розчарована - ніякий сюжет, повна відсутність улюблених смаків. На жаль...

8 октября 2012 г. 22:11

від книжки з такою смачною назвою я очікувала чогось більшого. доволі цікавий сюжет, складні людські долі..але не більше.

red-haired

25 июля 2012 г. 21:31

Завищені очікування приводять до стовідсоткового розчарування. Мало кави. Ще менше кориці. Багацько ностальгічних і гіркувато-обірваних присмаків. Недокуштувала. Хотілося львівських мотивів і теревень. Отрималося щось незрозуміле, зім*яте. Навіть сексуальні походеньки головної героїні не врятували.

17 сентября 2012 г. 16:47

Умение автора писать об... интересных вещах и щекотливых темах меня поистине восхищает... Зацепилась за название. Полюбила книгу. Поставила 4 - только из-за того, что в сравнении с другими - чуток мягче, менее драматично и менее запутано. Но книга хороша.

Советую. Но прежде - другие.

24 февраля 2012 г. 13:12

Особисто для мене ця книга дуже-дуже особлива. З неї почалося знайомство з сучасною українською літературою і пов'язаний певний етап мого життя. Любовний трикутник? Добре. Любовний трикутник у родині? Хм... Цікаво-цікаво. Раджу

20 октября 2011 г. 17:22

Чомусь в цій книзі мені найбільше сподобався автограф самої авторки і присвяту для мене, коханої: "Нехай завжди зігріває смак улюбленого напою та обійми коханого". Чому? Бо побачивши на палітурці назву того ж таки улюбленого свого напою, чекала чогось більшого. Така вже людська природа. А вийшло, як завжди. Бо така вже людська природа)

8 апреля 2010 г. 23:33

Мені здається, що це справжня книжка про кохання, про те, як ми помиляємося, і про те, що якими не були ми цинічними, ми все одне прагнемо любові, і такі ніжні, ранимі, беззахисні перед Богом та людьми. Дуже сподобалося.